Anasayfa OPTOMED Metroloji Kalibrasyon ve Egitim Merkezi OPTOMED Metroloji Kalibrasyon ve Egitim Hizmetleri OPTOMED Ulasim ve Erisim Bilgileri
 
 
  Laboratuarlar  
 
Akredite Optik Kalibrasyon Lab
Akredite Basinç Kalibrasyon Lab.
Akredite Sicaklik Kalibrasyon Lab.
Akredite Kutle-Terazi Kalibrasyon Lab.
Elektriksel Kalibrasyon Lab.
Akredite Biyomedikal Deney Lab.
Akredite Boyut Kalibrasyon Lab.
Akredite Hacim Kalibrasyon Lab.
Kuvvet Kalibrasyon Laboratuarı
kalibratör testleri

Ölçüm Cihazlari

Endüstriyel Kalibratör ve Ölçüm Cihazlari Satis
Biyomedikal Ölçüm ve Deney Cihazlari Satis

Proje ve Eğitimler

Anahtar Teslim Laboratuar Kurulumu ve Danismanlik
Akreditasyon, Cihaz Kullanimi ve Yetkinlik Egitimleri
 
     
  Iletisim  
 

OPTOMED Metroloji Kalibrasyon ve Eğitim Merkezi

Adres: Aydınevler Mh. Preveze Sk.
No:21 Maltepe / İstanbul

Tel : 0216 489 45 82 - 92
Fax: 0216 489 45 80

E-Posta: info@optomed.com.tr

 
     
 
OPTOMED Kalibrasyon; yıllar içerisinde hızla gelişen teknolojiye karşın metroloji bilimininin en ileri safhada uygulanmasını sağlamak amacıyla, Sağlık, Tekstil, Makine, Havacılık, Kimya vb. sektörlerin üretim ve hizmet safhalarında kullanılmakta olan ölçü ve ölçülendirme sistemlerinin kalite kontrol ve ölçümleme gereksinimlerini minumum ölçüm belirsizlikleri ile sağlamak amaçlı kurulmuştur.

OPTOMED Kalibrasyon; OPTIK Kalibrasyonlari konusunda Türkiye'de ISO IEC 17025 standardina uygun olarak TÜRKAK tarafindan Akredite edilmis ilk ve tek kalibrasyon laboratuaridir.

OPTOMED Kalibrasyon; Hizmetleri Spektrofotometre,Luxmetre,UV Metre,Renk Plakasi, Mikroskop,Lensmetre gibi Optik cihazlarin Kalibrasyonu Konusunda Akreditasyonlu Tek Laboratuvaridir.

OPTOMED Kalibrasyon; Tibbi Cihazlar için Bakim Onarim Hizmetleri Biyomedikal Cihazlarin Bakimi Onarimi ve kalibrasyonlari Endoskopi KBB ve Üroloji Optiklerinin tamiri konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz....

OPTOMED Kalibrasyon; Egitim Hizmetlerimiz Kalibrasyon Egitimi Biyomedikal Cihaz Yönetimi Yönetim Becerilerini Gelistirme Stratejik Yönetim Proje Yönetimi Kalite Egitimleri

OPTOMED Kalibrasyon; endüstriyel ve biyomedikal kalite test laboratuarlarının anahtar teslim labortuar kurulum ve akreditasyon danışmanlıklarında siz müşterilerimize uluslar arası nitelikte cevap verebilmektedir.

OPTOMED Kalibrasyon; 17025 Kalibrasyon ve Deney alanlarında, endüstriyel ve biyomedikal kalite testlerinde akredite en geniş kapsama sahip firmadır. Uluslar arası bu yetkinliğin siz müşterilerimize sağladığı kaliteli hizmetin yanı sıra alacağınız hizmetlerde devlet desteklerinden faydalanabilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşlar, özel sektör firmaları olarak alacağınız akredite hizmetlerinizi %50 daha uygun fiyata ve uluslar arası kalite de sağlayabilirsiniz.

Biyomedikal Hizmet Referanslarımız Endüstriyel Hizmet Referanslarımız
   

 

 

Çözüm Ortaklari

Copyright © 2006 optomed.com.tr

Optomed; Yillar içerisinde hizla gelisen teknolojiye karsin metroloji bilimininin en ileri safhada uygulanmasini saglamak amaciyla, Saglik, Tekstil, Makine, Havacilik, Kimya vb. sektörlerin üretim ve hizmet safhalarinda kullanilmakta olan ölçü ve ölçülendirme sistemlerinin kalibrasyon gereksinimlerini minumum ölçüm belirsizlikleri ile saglamak amaçli kurulmustur. Optomed; Klinik mühendisligi departmanlarinin medikal kalibrasyon, test ve muayene ihtiyaçlari konusunda sektörde söz sahibi firmalarin test, analiz ve simülasyon cihazlarini ku Optomed; Dünya lideri markaların test ve analiz cihazlarının temsilciliğini yapmakta olup klinik mühendisliği çalışmaları ile kalibrasyon laboratuarlarının donanım eksikliklerini tamamlamasına yardımcı olur. 
     Optomed; Kuruluşların personellerinin; son teknoloji kalibrasyon, test ve analiz cihazlarına uyumlarının sağlanması için uygulamalı etkin eğitimler vermektedir. 
     Optomed; Geçmiş yıllarda kurulumum faaliyetlerinde bulunduğumuz klinik mühendisliği laboratuarında kullanılan test, analiz ve kalibrasyon cihazlarının doğruluklarının ispatlanması ve kalibrasyonlarının yapılması hususunda ileri teknoloji yatırımlarını tamamlamış olup, ALMANYA, NORVEÇ, AMERİKA ve FRANSA dan aldığımız eğitimlerle firma bilgi birikimlerini güncel tutmaktadır.  Basınç Kalibrasyonu 
Boyut Kalibrasyonu 
Biyomedikal Kalibrasyonu 
Elektrik Kalibrasyonu 
Hacim Kalibrasyonu 
Kuvvet Kalibrasyonu 
Optik Kalibrasyonu 
Sıcaklık Kalibrasyonu 
Terazi Kütle Kalibrasyonu 
Medikal Kalibrasyon 
Medikal Test Cihazları Kalibrasyonu Kalibrasyon nedir 
Kalibrasyonun Önemi 
Hastanede Kalibrasyon Süreci
Kalibrasyon yapılabilmesi için gerekli şartlar
Kalibrasyon Prosedürleri
Kalibrasyon Periyodu
Kalibrasyon Sertifikası 
Biyomedikal Kalibrasyon Eğitimi
Kalibrasyon Standartları  llanarak saglik kuruluslarinda bulunan tüm medikal cihazlarin ulusal ve uluslar arasi standartlara göre elektriksel güvenlik testlerini ile yogun bakim, ameliyathane, laboratuar, radyoloji, göz ünitesi cihazlari, ileri teknoloji görüntüleme sistemleri ve medikal lazer cihazlarinin test, kalibrasyon ve muayenelerini yapmaktadir.