Anasayfa OPTOMED Metroloji Kalibrasyon ve Egitim Merkezi OPTOMED Metroloji Kalibrasyon ve Egitim Hizmetleri OPTOMED Ulasim ve Erisim Bilgileri
 
 
  Laboratuarlar  
 
Akredite Optik Kalibrasyon Lab
Akredite Basinç Kalibrasyon Lab.
Akredite Sicaklik Kalibrasyon Lab.
Akredite Kutle-Terazi Kalibrasyon Lab.
Elektriksel Kalibrasyon Lab.
Akredite Biyomedikal Deney Lab.
Akredite Boyut Kalibrasyon Lab.
Akredite Hacim Kalibrasyon Lab.
Kuvvet Kalibrasyon Laboratuarı
kalibratör testleri

Ölçüm Cihazlari

Endüstriyel Kalibratör ve Ölçüm Cihazlari Satis
Biyomedikal Ölçüm ve Deney Cihazlari Satis

Proje ve Eğitimler

Anahtar Teslim Laboratuar Kurulumu ve Danismanlik
Akreditasyon, Cihaz Kullanimi ve Yetkinlik Egitimleri
 
     
  Iletisim  
 

OPTOMED Metroloji Kalibrasyon ve Eğitim Merkezi

Adres: Aydınevler Mh. Preveze Sk.
No:21 Maltepe / İstanbul

Tel : 0216 489 45 82 - 92
Fax: 0216 489 45 80

E-Posta: info@optomed.com.tr

 
     
  Yürütülen Projeler  
 
 
     


Mal Alımı İçin İhale İlanı
OPTOMED Ölçüm Kalibrasyon ve Eğitim Merkezi, İstanbul Kalkınma Ajansı İşletmelere Yönelik Bilgi Odaklı Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Maltepe ofisimizde Yüksek Teknolojinin Bilgi Odaklı Ölçümü Projesi için mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Aydınevler Mh. Preveze Sk. No:21-5 Maltepe/İSTANBUL adresinden veya www.optomed.com.tr internet adreslerinden temin edilebilir.
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 17.10.2011 11:00
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.optomed.com.tr ve www.istka.org.tr yayınlanacaktır.
Teklifler, 17.10.2011 tarihinde, saat 11:00’da ve Aydınevler Mh. Preveze Sk. No:21-5 Maltepe/İSTANBUL adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

Çözüm Ortaklari

Copyright © 2006 optomed.com.tr

Optomed; Yillar içerisinde hizla gelisen teknolojiye karsin metroloji bilimininin en ileri safhada uygulanmasini saglamak amaciyla, Saglik, Tekstil, Makine, Havacilik, Kimya vb. sektörlerin üretim ve hizmet safhalarinda kullanilmakta olan ölçü ve ölçülendirme sistemlerinin kalibrasyon gereksinimlerini minumum ölçüm belirsizlikleri ile saglamak amaçli kurulmustur. Optomed; Klinik mühendisligi departmanlarinin medikal kalibrasyon, test ve muayene ihtiyaçlari konusunda sektörde söz sahibi firmalarin test, analiz ve simülasyon cihazlarini ku Optomed; Dünya lideri markaların test ve analiz cihazlarının temsilciliğini yapmakta olup klinik mühendisliği çalışmaları ile kalibrasyon laboratuarlarının donanım eksikliklerini tamamlamasına yardımcı olur. Optomed; Kuruluşların personellerinin; son teknoloji kalibrasyon, test ve analiz cihazlarına uyumlarının sağlanması için uygulamalı etkin eğitimler vermektedir. Optomed; Geçmiş yıllarda kurulumum faaliyetlerinde bulunduğumuz klinik mühendisliği laboratuarında kullanılan test, analiz ve kalibrasyon cihazlarının doğruluklarının ispatlanması ve kalibrasyonlarının yapılması hususunda ileri teknoloji yatırımlarını tamamlamış olup, ALMANYA, NORVEÇ, AMERİKA ve FRANSA dan aldığımız eğitimlerle firma bilgi birikimlerini güncel tutmaktadır.  Basınç Kalibrasyonu  Boyut Kalibrasyonu  Biyomedikal Kalibrasyonu  Elektrik Kalibrasyonu  Hacim Kalibrasyonu  Kuvvet Kalibrasyonu  Optik Kalibrasyonu  Sıcaklık Kalibrasyonu  Terazi Kütle Kalibrasyonu  Medikal Kalibrasyon  Medikal Test Cihazları Kalibrasyonu Kalibrasyon nedir  Kalibrasyonun Önemi  Hastanede Kalibrasyon Süreci Kalibrasyon yapılabilmesi için gerekli şartlar Kalibrasyon Prosedürleri Kalibrasyon Periyodu Kalibrasyon Sertifikası  Biyomedikal Kalibrasyon Eğitimi Kalibrasyon Standartları  llanarak saglik kuruluslarinda bulunan tüm medikal cihazlarin ulusal ve uluslar arasi standartlara göre elektriksel güvenlik testlerini ile yogun bakim, ameliyathane, laboratuar, radyoloji, göz ünitesi cihazlari, ileri teknoloji görüntüleme sistemleri ve medikal lazer cihazlarinin test, kalibrasyon ve muayenelerini yapmaktadir.